Klub kanoistu Slavia Praha

 
V této rubrice najdete to, co nás čeká a nemine.

Rodeo kemp

31.5.2009

Youngsters camp, rodeo na divoké vodě

V sobotu 30.5.09 se pár jedinců z našeho oddílu zúčastnilo tréninku v Českém Vrbném, pořádaného asociací CNAWR, která pořádá včechny akce okolo rodea v ČR.

Po přihlášení jsme byli rozděleni do skupin podle věku a výkonnosti zhruba po 6ti pádlerech. Byli zde úplní rodeoví začátečníci, co sotva zvládnou eskymák, ale i pokročilejčí, kterým figura jako Cartwheel nedělala problém. Skupinky byly vedeny vpodstatě téměř kompletní českou reprezentací v Rodeu. Kvalita tréninku tak byla na maximální možné úrovni. Skutečně skvěle byla vedená například skupinka mladých kluků okolo 15ti let vedená Michalem Bubníkem. Všichni jsme se něco naučili. Akce probíhala celý víkend, bohužel nám ale čas nedovolil, abychom zůstali déle. Zúčastnilo se okolo 50ti vodáků z celé ČR. Samotné pádlování bylo zdarma, měli jsme možnost vyzkoušet si nové testovací lodě a ke všemu tomu nám ke sportování hrála hudba jako na každé pořádné freestylové akci. Paráda!

Jsem rád, že jsme se zúčastnili, nestane se nám každý den, abychom dostávali rady od borců jako jsou Jan Špindler, Michal Bubník, či Štěpán Vohradský.

 


Nejvhodnější místo pro rodeo na kanále v Českém Vrbném poblíž Českých Budějovic. Vzadu na červené lodi jeden z lektorů: Štěpán Vohradský, několikanásobný mistr ČR v rodeu na divoké vodě

Jakub Hrdlička

 
 

©  Klub Kanoistu Slavia Praha 2008 | Webhosting a webdesign Web4ce, s.r.o.