Klub kanoistu Slavia Praha

 
V této rubrice najdete to, co nás čeká a nemine.

Ozvěny z Vavřince 08

12.10.2008

Ozvěny Vavřinec 11.10.2008

Sezónu jsme zakončili akcí na Vavřineckém potoce. Hlavní bylo, že se nám vydařilo počasí. Z minulých let víme, jaká umí být v tuto dobu kosa.

Mazáci: Fanda, Roman a Honza

Tentokrát se nás sešlo 13 jezdců + dvě pěší turistky Petra a Marta. Nakonec nás, ale jelo jen 12, jelikož jsme přesvědčili Pavku, aby si svou kajakovou premiéru nechal na nějaký mírnější tok.

Jana se právě nadechla

Ostatní se do jednoho účastnili i závodu v brankách. V rámci bojového nasazení za projetí co nejvíce branek se občas vloudila chybička a tu a tam někdo vykrysil. Sympatické bylo, že většinou si dokázali pochytat loď i pádlo. Překvapil Roman, který i přesto, že se stará doma o dvě malé děti a manželku si našel čas a jel téměř s plným nasazením.

To jsem já.

Jakub v toušické kaskádě

Letos teklo o poznání méně vody, což mírně usnadnilo průjezdy obtížnějšími pasážemi, nejvíce se to projevilo v toušické kaskádě. Ta se dala jet vpravo i vlevo. Nakonec Jakub jel vravo (obtížnější cestou), já jsem se odhodlal jet vlevo. Nechybělo moc a byl jsem hlavou dolů - dobře to dopadlo.

Účastnili se: Dorostenci Fabián, Adrián, Martin, dále Verča, Petr, Lama, Honza, Roman, Jana, Jakub a Fanda na lodích a Pavka, Petra a Marta jako pěší doprovod, no a také moje maličkost Standa

 
 

©  Klub Kanoistu Slavia Praha 2008 | Webhosting a webdesign Web4ce, s.r.o.