Klub kanoistu Slavia Praha

 
V této rubrice najdete to, co nás čeká a nemine.

Ozvěny Blanice

23.6.2008

        Ozvěny Blanice 08

 

Letošní Blanice se výjimečně povedla a litovat může jen ten co nejel (např PÁRAL). Díky tomu, že nás tentokrát do autobusu vzala Bohemka, měli jsme vše jednodušší. Ne všichni však využili autobusu, jelikož se časový plán zájezdu neshodoval s jejich požadavky a tak nás nakonec doplnilo 6 jezdců , kteří přijeli po svých.

 

Na letošní Blanici určitě nezapomene naše nová členka Iveta, pro kterou to byla první řeka vživotě. Přes všechny pesimistické předpovědi se Iveta ani jednou necvakla!!! Zdá se, že se jedná o vodácký talent.

 

Navíc Iveta je pěkná holka, což neponechalo bez zájmu některé playboyíčky(Jeník + Martin), kteří si ji hned mlsně okoukli. Nicméně pro Ivetu to není žádné nebezpečí, protože tito mlsouni jsou v praxi zcela neškodní.

"Honzo  co je tam tak pěkného, ukaž mi to taky?"

 

Start soutěže ČPV byl provázen hned několika problémy: Vojta nechal číslo v autobusu, který odjel směrem k cíli, Fabián zmeškal start, a dostal 20min penalizace. Letošní trať byla jiná než ty předchozí a některé branky (hlavně č.8, 9 a 10) byly postaveny hodně blbě. Nulu bude mít asi málokdo.

Večer jsme bodovali v tombole s 5 cenami!!! Po té se Fabián a Vojta zúčastnili eskymácké soutěže a oba s12 obraty za 30 s udělali dobré jméno našemu klubu. Vojta mohl být ještě lepší, kdyby si zašrouboval špunt, takhe eskymoval s plnou lodí. Vítěz měl 17 obratů. Druhý den se knám přidala Lucka a Fanda s Pájou.

Na rozcvičení těla si Robátko skočil z navigace. Nebylo mu to moc platné, protože později do něj vedoucí zájezdu najel tak, že musel (Robátko) opustit loď. Za což se mu dodatečně omlouvám.

Cesty domů využili někteří k odpočinku.

Tak ahoj na příštím zájezdu

Standa

 

 
 

©  Klub Kanoistu Slavia Praha 2008 | Webhosting a webdesign Web4ce, s.r.o.