Klub kanoistu Slavia Praha

 

V ozvěnách najdete postřehy z uskutečněných akcí.

V této rubrice můžete publikovat také své příspěvky, které zašlete na primavoda@slaviakanoe.cz

ČPV OTAVA

28.5.2013

Tato „Ozvěna“ je trochu jiná, než na jakou jste zvyklí.

 

            Nedávno totiž vyšly na svět výsledky ČPV Otava a v nich je jaksi ukryta zpráva, na kterou jsem netrpělivě čekal. Než k ní dojdu, tak ještě sdělím pár slov:

            Kdysi se jezdily VTJZky  bylo to stejné jako nyní, na stejných řekách, s podobnými pravidly, jenom ty nešťastné Baraky ještě neexistovaly a nerozhazovaly vám branku v okamžiku, kdy jste se do ní chystali vjet. Já jsem jezdil v tu dobu C2. Branky byly sice stavěny trochu s ohledem na tuto početní skupinu, ale hlavní disciplínou byl stejně kajak. Člověk se mohl strhnout a stejně tam vždycky alespoň jedna branka překážela, nebo nějaký ten nešťastný šťouch byl.  Kajakáři, těm se to jezdilo  s nulou!  Nakonec jsem s Martou nulu dal. Bylo to ve Varech a dodnes si myslím, že to byla zásluha spíš mé kormidelnice.

            Teď už deset let jezdím na kajaku a ta nula stále nejde a nejde,  takový kopec smůly , co vám mám vyprávět, že. Však to od vás slýchám po každé jízdě.

            Nyní tedy otevírám stránky s výsledky ČPV Otavy a s napětím čekám, jestli mi tam rozhodčí něco nepřipsali a vězte, nepřipsali. Konečně jsem se dočkal, MÁM NULU! 

 

To je vše!

 

Standa

 

PS Tomáši, máš kliku, že si tam nebyl, jinak by tě to moc mrzelo, že jsi zase za mnou, ostatně jako již mockrát v minulosti.

 
 

©  Klub Kanoistu Slavia Praha 2008 | Webhosting a webdesign Web4ce, s.r.o.